Elérhetőségünk

E-mail: info@3bnetwork.hu

Mobil: +36-20/2454235

> Térkép <

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

Árak

Viszonteladói árakról, kedvezményekről > ITT < olvashat.

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Tanúsítvány

Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 2m multimode duplex OM4 RAL 4003

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 2m multimode duplex OM4 RAL 4003
DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 2m multimode duplex OM4 RAL 4003
DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 2m multimode duplex OM4 RAL 4003
DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 2m multimode duplex OM4 RAL 4003

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 2m multimode duplex OM4 RAL 4003

DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 2m
Bővebben
Gyártó :
ASSMANN ELECTRONIC
Gyártói cikkszám :
DK-2532-02-4
További adatok
Nem vásárolható!
Részletek
DIGITUS Professional - Patch cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM4 - halogen-free - RAL 4003

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Cikkszám
DK-2532-02-4