Elérhetőségünk

E-mail: info@3bnetwork.hu

Mobil: +36-20/2454235

> Térkép <

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

Árak

Viszonteladói árakról, kedvezményekről > ITT < olvashat.

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Tanúsítvány

Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

INTEL E10GSFPLR 903240 Intel Ethernet SFP+ Optics - LR

INTEL E10GSFPLR 903240 Intel Ethernet SFP+ Optics - LR

INTEL E10GSFPLR 903240 Intel Ethernet SFP+ Optics - LR

INTEL E10GSFPLR 903240 Intel Ethernet SF
Bővebben
Szállítási idő :
3 munkanap
Gyártó :
INTEL
Gyártói cikkszám :
E10GSFPLR903240
További adatok
Nem vásárolható!
Részletek
Intel Ethernet SFP+ LR Optics - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 1000Base-LX, 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Ethernet Converged Network Adapter X520, X710; Ethernet Server Adapter X520

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Cikkszám
E10GSFPLR903240