Hírlevél feliratkozás
Elérhetőségünk

E-mail: info@3bnetwork.hu

Telefon: +36-21/3111222

Mobil: +36-20/2454235

> Térkép <

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

Árak

Viszonteladói árakról, kedvezményekről > ITT < olvashat.

Termékajánló
TOP termékek
Kiemelt Gyártóink
Fogyasztó Barát

Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Fizetési megoldás
Termék részletek
Raktárkészlet: 0 db

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Házhozszállítás

Megrendelését kedvezményes áron, vagy akár ingyenesen is házhoz szálíltjuk az ország egész területén!

Részletek >>

Raktárkészlet: 0 db
Cikkszám: MTS-85DLC03D

Ingyenes átvétel szaküzletünkben

1142 Budapest, Tengerszem utca 106.

Részletek >>

Gyártó: MIKROTIK
Garancia: 24 hónap

Választható fizetési módok Készpénz, Utánvét, Előre utalás, Online bankkártya

Szállítási idő:
3 munkanap

Részletek
Gyártó szimbólumaMT S+85DLC03D
TerméknévMikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
GyártóMikroTik
TermékosztálySwitch kiegészítők
TípusSFP+ 10GbE Module LR (LC)
További információk
  • Data Rate 10Gbit
  • Distance 300M
  • Wavelength 850nm
  • Mode MM
  • Connector Dual LC
  • Format SFP+
További információkDatasheet



  • Optikai szál
    multi
    Csatlakozó
    LC
    Készlet
    0
    Gyártói cikkszám
    MTS-85DLC03D