Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

AMP LC toldó - SM duplex, kerámia betét, kék - SC simplex helyre (6457567-4)

AMP LC toldó - SM duplex, kerámia betét, kék - SC simplex helyre (6457567-4)
AMP LC toldó - SM duplex, kerámia betét, kék - SC simplex helyre (6457567-4)
Szállítási idő :
Rendelésre
Garancia :
12 hónap
Gyártó :
AMP
További adatok
Jelenleg nem vásárolható! Ajánlatkérő: E-mail küldése
Részletek

Coupling Adapter
Singlemode
Ceramic Alignment Sleeve Material
Adapter Style = Duplex
Panel Cutout = SC Cutout


A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Optikai szál
9/125 OS2 mono módus
Csatlakozó
LC
szimplex-duplex-quad
duplex
Cikkszám
6457567-4
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek