Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

AMP MT-RJ/ST duplex patchkábel, MM 62.5/125µ m, 2m (6206616-2)

AMP MT-RJ/ST duplex patchkábel, MM 62.5/125µ m, 2m (6206616-2)
AMP MT-RJ/ST duplex patchkábel, MM 62.5/125µ m, 2m (6206616-2)
Szállítási idő :
Rendelésre
Garancia :
12 hónap
Gyártó :
AMP
További adatok
Jelenleg nem vásárolható! Ajánlatkérő: E-mail küldése
Részletek

Duplex Fiber
Cable Assembly
MT-RJ Fiber Optic Cable Connector Type
Fiber Type = OM1 62.5/125 Micron
Cable Assembly Type = ST-Style (2.5mm Bayonet) to MT-RJ


A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Optikai szál
62,5/125 OM1 multi módus
Csatlakozó
MT-RJ-ST
szimplex-duplex-quad
duplex
Cikkszám
6206616-2
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek