Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

AMP SC/SC duplex patchkábel, SM 9/125µ, 5m (6348260-5)

AMP SC/SC duplex patchkábel, SM 9/125µ, 5m (6348260-5)
AMP SC/SC duplex patchkábel, SM 9/125µ, 5m (6348260-5)
Szállítási idő :
Rendelésre
Garancia :
12 hónap
Gyártó :
AMP
További adatok
Jelenleg nem vásárolható! Ajánlatkérő: E-mail küldése
Részletek

LSZH Hybrid Cable Assembly
Cable Assembly
SC Fiber Optic Cable Connector Type
Cable Assembly Type = SC/PC/TUN to SC/PC/TUN Duplex
Singlemode


A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Optikai szál
9/125 OS2 mono módus
Csatlakozó
SC-SC
szimplex-duplex-quad
duplex
Cikkszám
6348260-5
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek