Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

AMP ST/ST duplex patchkábel, MM 50/125µ, 5m (5349561-5)

AMP ST/ST duplex patchkábel, MM 50/125µ, 5m (5349561-5)
AMP ST/ST duplex patchkábel, MM 50/125µ, 5m (5349561-5)
Szállítási idő :
Rendelésre
Garancia :
12 hónap
Gyártó :
AMP
További adatok
Jelenleg nem vásárolható! Ajánlatkérő: E-mail küldése
Részletek

Duplex Fiber
Cable Assembly
ST Fiber Optic Cable Connector Type
Fiber Type = OM2 50/125 Micron
Cable Assembly Type = ST-Style (2.5mm Bayonet) to ST-Style (2.5mm Bayonet)


A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Optikai szál
50/125 OM2 multi módus
Csatlakozó
ST-ST
szimplex-duplex-quad
duplex
Cikkszám
5349561-5
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek