Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

GIGALIGHT QSFP+ LR4 modul, 40G, 4xCWDM 1270~1330nm, 10km távolság, LC ,0~70 hőm.tart

GIGALIGHT QSFP+ LR4 modul, 40G, 4xCWDM 1270~1330nm, 10km távolság, LC ,0~70 hőm.tart
GIGALIGHT QSFP+ LR4 modul, 40G, 4xCWDM 1270~1330nm, 10km távolság, LC ,0~70 hőm.tart
Garancia :
36 hónap
Gyártói cikkszám :
GQS-SPO400-LR4C
Gyártó :
GIGALIGHT
További adatok
Jelenleg nem vásárolható de előzetes árajánlat alapján rendelhető! Ajánlatkérés: E-mail küldése
Részletek
  • Gyártó:   GIGALIGHT

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Adattörlő kód
Cikkszám
GQS-SPO400-LR4C
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek