Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

GIGALIGHT SFP56 modul, 50G-SR, PAM4, 850nm, 100m reach over OM4 MMF, Dual LC, 0~70 temp. Range

GIGALIGHT SFP56 modul, 50G-SR, PAM4, 850nm, 100m reach over OM4 MMF, Dual LC, 0~70 temp. Range
GIGALIGHT SFP56 modul, 50G-SR, PAM4, 850nm, 100m reach over OM4 MMF, Dual LC, 0~70 temp. Range
Garancia :
36 hónap
Gyártói cikkszám :
GSS-MPO560-SRC
Gyártó :
GIGALIGHT
További adatok
Jelenleg nem vásárolható de előzetes árajánlat alapján rendelhető! Ajánlatkérés: E-mail küldése
Részletek
  • Gyártó:   GIGALIGHT
  • Sebesség:   50Gbps

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Adattörlő kód
Cikkszám
GSS-MPO560-SRC
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek