Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

Tájékoztatás! 2024.07.18 -2024.07.19 -ig ZÁRVA tartunk! A beérkezett rendeléseket ezen időszak alatt is feldolgozzuk!

KELine KE-SC-SM SC toldók, OS2

KELine KE-SC-SM SC toldók, OS2
KELine KE-SC-SM SC toldók, OS2

KELine KE-SC-SM SC-SC toldók, OS2

Bővebben
Szállítási idő :
Rendelésre
Garancia :
12 hónap
Gyártó :
KELine
További adatok
495 Ft
A vásárlás után járó pontok: 5 Ft
Részletek

 

 

Központosító betét kerámia (cirkónium)
Beiktatási csillapítás < 0,2 dB

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Optikai szál
9/125 OS2 mono módus
Csatlakozó
SC
szimplex-duplex-quad
szimplex
Cikkszám
KE-SC-SM
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek