Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

LINKEASY Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 0,5 m

LINKEASY Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 0,5 m
LINKEASY Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 0,5 m
Szállítási idő :
3 munkanap
Garancia :
36 hónap
Gyártói cikkszám :
FPC-LCU-LCU-OM4-0.5M-D
Gyártó :
GIGALIGHT
További adatok
2 215 Ft
A vásárlás után járó pontok: 22 Ft
Részletek
  • Funkció:   Optikai
  • Gyártó:   GIGALIGHT
  • Hosszúság:   0,5
  • Szín:   Lila

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Adattörlő kód
Cikkszám
FPC-LCU-LCU-OM4-0-5M-D
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek