Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

LINKEASY Szimplex patch kábel 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm simplex core G.657A1 9/125 LSZH,1.5 m

LINKEASY Szimplex patch kábel 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm simplex core G.657A1 9/125 LSZH,1.5 m
LINKEASY Szimplex patch kábel 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm simplex core G.657A1 9/125 LSZH,1.5 m
Szállítási idő :
3 munkanap
Garancia :
36 hónap
Gyártói cikkszám :
FPC-SCU-SCU-SM-1.5M-S
Gyártó :
GIGALIGHT
További adatok
Jelenleg nem vásárolható de előzetes árajánlat alapján rendelhető! Ajánlatkérés: E-mail küldése
Részletek
  • Funkció:   Optikai
  • Gyártó:   GIGALIGHT
  • Hosszúság:   1,5
  • Szín:   Sárga

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Adattörlő kód
Cikkszám
FPC-SCU-SCU-SM-1-5M-S
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek