Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

LINKEASY Szimplex pigtail kábel FC/APC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5 m

LINKEASY Szimplex pigtail kábel  FC/APC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5 m
LINKEASY Szimplex pigtail kábel FC/APC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5 m
Szállítási idő :
3 munkanap
Garancia :
36 hónap
Gyártói cikkszám :
PFC-FC/APC-SM-SX-0.9MM-1.5M
Gyártó :
GIGALIGHT
További adatok
Jelenleg nem vásárolható de előzetes árajánlat alapján rendelhető! Ajánlatkérés: E-mail küldése
Részletek
  • Funkció:   Optikai
  • Gyártó:   GIGALIGHT
  • Hosszúság:   1,5
  • Szín:   sárga

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Adattörlő kód
Cikkszám
PFC-FC-APC-SM-SX-0-9MM-1-5M
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek