Lanberg 19" fali rack szekrény 12U/540X350, üvegajtó, lapraszerelt, szürke
Cikkszám:
TRPWF03531210S
Szállítási idő :
3 munkanap
Gyártói cikkszám:
WF03-5312-10S
Gyártó:
Lanberg
19" fali rack szekrény 12U/540X350, üvegajtó, lapraszerelt, szürke
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
A szekrény típusa Falra szerelhető
Méret 19"
ICT magasság 12 U
Összeszerelés típusa Lapraszerelt
Munkamélység 305 mm
Első ajtó típusa Edzett üveg
Ajtó típusa Egyoldalú
Maximális elülső ajtónyílási szög 220 °
Maximális statikus terhelés 60 kg
Ventilátor helyek száma
2
Függőleges sínek száma 4
Szín Szürke
RAL szín RAL7035
Időjárásálló minősítés IP20
Első ajtó vastagsága 5 mm
Felső és alsó panel vastagsága 1 mm
Oldalpanel vastagság 1 mm
Szerelősínek vastagsága 1.5 mm
Vázvastagság 1.2 mm
Egyéb elemek lemezvastagság 1 mm
Mélység 350 mm
Szélesség 540 mm
Magasság 635 mm