Lanberg 19" szabadon álló rack szekrény 24U/600X600 üvegajtó, lapraszerelt, LCD kijelző, fekete V2
Cikkszám:
TRPFF01662412BL
Szállítási idő :
3 munkanap
Gyártói cikkszám:
FF01-6624-12BL
Gyártó:
Lanberg
19" szabadon álló rack szekrény 24U/600X600 üvegajtó, lapraszerelt, LCD kijelző, fekete V2
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
Specifikáció
A szekrény típusa Szabadon álló
Méret 19"
ICT magasság 24 U
Összeszerelés típusa Lapraszerelt
Munkamélység 480 mm
Első ajtó típusa Edzett üveg
Hátsó ajtó típusa Fém
Ajtó típusa Egyoldalas
Maximális elülső ajtónyílási szög 180 °
Maximális statikus terhelés 1200 kg
Ventilátorok helyének száma 2
Függőleges sínek száma 4
Termosztát Igen
LCD panel Igen
Szín Fekete
RAL szín RAL9004
Időjárásálló minősítés IP20
Első ajtó vastagsága 5 mm
Hátsó ajtó vastagsága 1.2 mm
Felső és alsó panel vastagsága 1.5 mm
Oldalpanel vastagság 1.2 mm
Szerelősínek vastagsága 2 mm
Vázvastagság 1.5 mm
Egyéb elemek lemezvastagság 1.3 mm
Mélység 600 mm
Szélesség 600 mm
Magasság 1320 mm