Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

Tájékoztatás! 2024.06.14 -én a pénteki napon ZÁRVA tartunk!

MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm Dual LC-connector DDM

MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm Dual LC-connector DDM
MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm Dual LC-connector DDM
MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm Dual LC-connector DDM
MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm Dual LC-connector DDM
MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm Dual LC-connector DDM
MIKROTIK SFP+ CWDM module 10G SM 10km
Bővebben
Garancia :
24 hónap
Gyártói cikkszám :
S-C59DLC10D
Gyártó :
MIKROTIK
További adatok
Jelenleg nem vásárolható de előzetes árajánlat alapján rendelhető! Ajánlatkérés: E-mail küldése
Részletek
MikroTik S+C59DLC10D - SFP+ transceiver module - 10GBase-CWDM - LC single-mode - up to 10 km - 1590 nm


A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Adattörlő kód
Cikkszám
S-C59DLC10D
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek