Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

Optikai duplex patch kábel LC-LC 62,5/125 OM1 5m (200-184) EXCEL

Optikai duplex patch kábel LC-LC 62,5/125 OM1 5m (200-184) EXCEL
Optikai duplex patch kábel LC-LC 62,5/125 OM1 5m (200-184) EXCEL

Optikai duplex patch kábel LC-LC 62,5/125 OM1 5m (200-184) EXCEL

Bővebben
Szállítási idő :
Rendelésre
Garancia :
12 hónap
Hosszúság :
5 méter
Gyártó :
Excel-Networking
További adatok
6 266 Ft
A vásárlás után járó pontok: 63 Ft
Részletek
Category: OM1
Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes
Low smoke: Yes
Fibre type: Multi mode 62.5/125
Type of connector connection 1: LC
Type of connector connection 2: LC
Length: 5 m
Cable type: Duplex
Outer sheath colour: Grey
Flame retardant: In accordance with EN 60332-1-2
Halogen free (according to EN 50267-2-3): yes
Outer diameter per fibre: 2.8 mm
Strain relief boot: Push-on
Number of Cores: 2
APC-type: no

 


A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Optikai szál
62,5/125 OM1 multi módus
Csatlakozó
LC-LC
szimplex-duplex-quad
duplex
Cikkszám
200-184
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek