Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

Tájékoztatás! 2024.07.18 -2024.07.19 -ig ZÁRVA tartunk! A beérkezett rendeléseket ezen időszak alatt is feldolgozzuk!

Optikai duplex patch kábel SC/APC-SC/UPC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-022) EXCEL

Optikai duplex patch kábel SC/APC-SC/UPC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-022) EXCEL
Optikai duplex patch kábel SC/APC-SC/UPC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-022) EXCEL

Optikai duplex patch kábel SC/APC-SC/UPC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-022) EXCEL

Bővebben
Szállítási idő :
Rendelésre
Garancia :
12 hónap
Hosszúság :
2 méter
Gyártó :
Excel-Networking
További adatok
Jelenleg nem vásárolható! Ajánlatkérő: E-mail küldése
Részletek
Category: OS2
Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes
Low smoke: Yes
Fibre type: Single mode
Type of connector connection 1: SC
Type of connector connection 2: SC
Length: 2 m
Cable type: Duplex
Outer sheath colour: Yellow
Flame retardant: In accordance with EN 60332-1-2
Halogen free (according to EN 50267-2-3): yes
Outer diameter per fibre: 2.8 mm
Strain relief boot: Push-on
Number of Cores: 2
APC-type: yes

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Optikai szál
9/125 OS2 mono módus
Csatlakozó
SC-SC
szimplex-duplex-quad
duplex
Cikkszám
201-022
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek