Hírlevél feliratkozás
Elérhetőségünk

E-mail: info@3bnetwork.hu

Telefon: +36-21/3111222

Mobil: +36-20/2454235

> Térkép <

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

Árak

Viszonteladói árakról, kedvezményekről > ITT < olvashat.

Termékajánló
TOP termékek
Kiemelt Gyártóink
Fogyasztó Barát

Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Fizetési megoldás
Termék részletek
Raktárkészlet: 0 db

Optikai patch LC-LC 62,5/125 duplex 3m

Bruttó ár: 2 515 Ft
(Nettó: 1 980 Ft)
A vásárlás után járó pontok: 13 Ft
db Kosárba Kosárba

Házhozszállítás

Megrendelését kedvezményes áron, vagy akár ingyenesen is házhoz szálíltjuk az ország egész területén!

Részletek >>

Raktárkészlet: 0 db
Cikkszám: OLLC00D62030

Ingyenes átvétel szaküzletünkben

1142 Budapest, Tengerszem utca 106.

Részletek >>

Garancia: 12 hónap

Választható fizetési módok
Készpénz, Utánvét, Előre utalás, Online bankkártya


Részletek
  • Optikai patch kábel
  • 3m-es kiszerelés
  • LC-LC csatlakozókkal
  • 62,5/125 (OM1) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny



  • Hossz
    3 méter
    Optikai szál
    62,5/125 OM1 multi módus
    Csatlakozó
    LC-LC
    szimplex-duplex-quad
    duplex
Értesítést kérek árcsökkenés esetén