Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

Optikai patch kábel SC-SC 50/125 OM2 duplex 1m

Optikai patch kábel SC-SC 50/125 OM2 duplex 1m
Optikai patch kábel SC-SC 50/125 OM2 duplex 1m
Várható kiszállítás :
2024.07.23
Garancia :
12 hónap
Hosszúság :
1 méter
Gyártó :
Egyéb
További adatok
Raktáron :  1 db
1 948 Ft
A vásárlás után járó pontok: 19 Ft
Részletek
  • Optikai patch kábel
  • 1m-es kiszerelés
  • SC-SC csatlakozókkal
  • 50/125 (OM2) multi módusú üvegszállal
  • Duplex kivitel
  • LSZH köpeny

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Optikai szál
50/125 OM2 multi módus
Csatlakozó
SC-SC
szimplex-duplex-quad
duplex
Cikkszám
OLSC00D50010
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek