Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

Tájékoztatás! 2024.07.18 -2024.07.19 -ig ZÁRVA tartunk! A beérkezett rendeléseket ezen időszak alatt is feldolgozzuk!

Optikai patch panel 1U MM LC duplex 24 port, 12 LC duplex toldóval töltve (200-464) EXCEL

Optikai patch panel 1U MM LC duplex 24 port, 12 LC duplex toldóval töltve (200-464) EXCEL
Optikai patch panel 1U MM LC duplex 24 port, 12 LC duplex toldóval töltve (200-464) EXCEL

Optikai patch panel 1U MM LC duplex 24 port, 12 LC duplex toldóval töltve (200-464) EXCEL

Bővebben
Szállítási idő :
Rendelésre
Garancia :
12 hónap
Portok száma :
24
Gyártó :
Excel-Networking
További adatok
31 369 Ft
A vásárlás után járó pontok: 314 Ft
Részletek
Suitable for number of fibre cores: 48
Suitable for number of adaptors: 24
Type of connector - External: LC-Duplex
Type of connector - Internal: LC-Duplex
Loaded with number of couplings/adapters: 12
Fibre type: Multi mode 50/125 & 62.5/125
Colour: Black
Mounting method: 19 inch mounting
Number of rack units (RU): 1
Height: 43 mm
Width: 425 mm
Depth: 202 mm

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Optikai szál
multi
Csatlakozó
LC
Cikkszám
200-464
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek