Szűrés
Gyártó
(7)
(1)
(10)
(6)
(2)
(1)
(12)
(5)
(2)
(1)
(1)
(10)
(1)
Optikai szál
(15)
(16)
Csatlakozó
(1)
(1)
(1)
(21)
(3)
(3)
Sávszélesség
(1)
(12)
(21)
Raktárkészlet
Ár
7 010 Ft - 162 744 Ft
Hírlevél feliratkozás
Elérhetőségünk

E-mail: info@3bnetwork.hu

Telefon: +36-21/3111222

Mobil: +36-20/2454235

> Térkép <

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

Árak

Viszonteladói árakról, kedvezményekről > ITT < olvashat.

Termékajánló
TOP termékek
Kiemelt Gyártóink
Fogyasztó Barát

Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Fizetési megoldás

Média konverterek


Sorrend:

prev
12
next

TP-Link MC112CS WDM SM, optikai kábeles médiakonverter
Bruttó ár: 10 968 Ft
Raktárkészlet:  0 db
TP-Link MC111CS WDM SM, optikai kábeles médiakonverter
Bruttó ár: 10 968 Ft
Raktárkészlet:  0 db
  TP-Link TL-MC1400 19'' rack ház médiakonverterekhez
Bruttó ár: 75 712 Ft
Raktárkészlet:  0 db
TP-LINK switch TL-SM311LM Mini GBIC Module Multi-mode
Bruttó ár: 7 010 Ft
Raktárkészlet:  0 db
  Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
Bruttó ár: 19 431 Ft
Raktárkészlet:  0 db
  TP-Link TL-MCRP100 redundáns tápegység, TL-MC1400 házba szerelhető
Bruttó ár: 24 370 Ft
Raktárkészlet:  0 db

prev
12
next

Sorrend:

A média konverter lehetővé teszi az elektromos jelek átalakítását a bejövő kábelről, majd azt továbbítja modulált fényjellel multimódusú optikai szálon keresztül. Az üvegszálas Ethernet média átalakító előnyeként említhető a kedvező ára; gyorsaság; lehetőség nyílik nagyobb távolságok áthidalására, így 100 méternél messzebb is kiterjeszthető a LAN hálózat.