Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

LINKEASY Duplex patch kábel 2 x FC/APC + 2 x FC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 1 m

LINKEASY Duplex patch kábel  2 x FC/APC + 2 x FC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 1 m
LINKEASY Duplex patch kábel 2 x FC/APC + 2 x FC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 1 m
Szállítási idő :
3 munkanap
Garancia :
36 hónap
Gyártói cikkszám :
FPC-FCA-FCU-SM-1M-D
Gyártó :
GIGALIGHT
További adatok
Jelenleg nem vásárolható de előzetes árajánlat alapján rendelhető! Ajánlatkérés: E-mail küldése
Részletek
  • Funkció:   Patch
  • Gyártó:   GIGALIGHT
  • Hosszúság:   1
  • Szín:   Sárga

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Adattörlő kód
Cikkszám
FPC-FCA-FCU-SM-1M-D
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek