Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

Tájékoztatás! 2024.06.14 -én a pénteki napon ZÁRVA tartunk!

Lanberg Optikai patch SM SC/APC-SC/APC szimplex 0.5m LSZH G657A1 3.0mm sárga

Lanberg Optikai patch SM SC/APC-SC/APC szimplex 0.5m LSZH G657A1 3.0mm sárga
Lanberg Optikai patch SM SC/APC-SC/APC szimplex 0.5m LSZH G657A1 3.0mm sárga
Lanberg Optikai patch SM SC/APC-SC/APC szimplex 0.5m LSZH G657A1 3.0mm sárga
Lanberg Optikai patch SM SC/APC-SC/APC szimplex 0.5m LSZH G657A1 3.0mm sárga
Lanberg Optikai patch SM SC/APC-SC/APC szimplex 0.5m LSZH G657A1 3.0mm sárga
Lanberg Optikai patch SM SC/APC-SC/APC szimplex 0.5m LSZH G657A1 3.0mm sárga
Lanberg Optikai patch SM SC/APC-SC/APC szimplex 0.5m LSZH G657A1 3.0mm sárga
Optikai patch SM SC/APC-SC/APC szimplex 0.5m LSZH G657A1 3.0mm sárga
Garancia :
24 hónap
Hosszúság :
0.5 méter
Gyártói cikkszám :
FO-SASA-SS11-0005-YE
Gyártó :
Lanberg
További adatok
Jelenleg nem vásárolható de előzetes árajánlat alapján rendelhető! Ajánlatkérés: E-mail küldése
Adatok
Optikai szál
9/125 OS2 mono módus
Adattörlő kód
Cikkszám
FO-SASA-SS11-0005-YE
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek