Új jelszó kérése
Szűrés
Gyártó
(10)
(35)
(8)
(33)
Hossz
Optikai szál
Csatlakozó
(6)
(7)
(6)
(105)
(67)
(38)
(3)
(88)
(30)
(28)
szimplex-duplex-quad
(368)
Ár
303 Ft - 21 565 Ft
Hírlevél feliratkozás
Elérhetőségünk

E-mail: info@3bnetwork.hu

Telefon: +36-21/3111222

Mobil: +36-20/2454235

> Térkép <

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

Árak

Viszonteladói árakról, kedvezményekről > ITT < olvashat.

Termékajánló
Kiemelt Gyártóink
Fogyasztó Barát

Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Szerelt optikai patch kábelek

Fő kategória >Optikai hálózatszerelési anyagok >Szerelt optikai patch kábelek

Sorrend:

Optikai patch SC-SC 50/125 OM2 duplex 1m
Bruttó ár: 1 849 Ft
Raktárkészlet:  2 db
Optikai patch SC-SC 50/125 OM2 duplex 2m
Bruttó ár: 2 028 Ft
Raktárkészlet:  1 db
 

Sorrend:

A patch kábel egy olyan 1 vagy 2 eret tartalmazó kábel, melynek mindkét végén

csatlakozó található. Ennek segítségével csatlakoztathatók a végberendezések a hálózathoz. A portok száma, az optikai szálak szám és a csatlakozó szerint kell a megfelelőt kiválasztani.


Webáruház készítés