Szűrés
Gyártó
(35)
(33)
(1)
(2)
(61)
(7)
(68)
(18)
(1)
(101)
Hossz
(1)
(48)
(2)
(118)
(58)
(63)
(2)
(20)
(1)
(2)
(5)
(1)
(1)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Optikai szál
(118)
(62)
(17)
(29)
(112)
Csatlakozó
(2)
(7)
(6)
(90)
(66)
(35)
(3)
(4)
(4)
(3)
(71)
(25)
(22)
szimplex-duplex-quad
(334)
(4)
Raktárkészlet
Ár
304 Ft - 21 565 Ft
Hírlevél feliratkozás
Elérhetőségünk

E-mail: info@3bnetwork.hu

Telefon: +36-21/3111222

Mobil: +36-20/2454235

> Térkép <

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

Árak

Viszonteladói árakról, kedvezményekről > ITT < olvashat.

Termékajánló
TOP termékek
Kiemelt Gyártóink
Fogyasztó Barát

Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Fizetési megoldás

Szerelt optikai patch kábelek

Főkategória >Optikai hálózatszerelési anyagok >Szerelt optikai patch kábelek

Sorrend:

Optikai patch SC-SC 50/125 OM2 duplex 1m
Bruttó ár: 1 850 Ft
Raktárkészlet:  2 db
Optikai patch SC-SC 50/125 OM2 duplex 2m
Bruttó ár: 2 029 Ft
Raktárkészlet:  1 db
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , ST / SC 2m
Bruttó ár: 1 453 Ft
Raktárkészlet:  0 db
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ST 2m
Bruttó ár: 1 568 Ft
Raktárkészlet:  0 db
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ST 1m
Bruttó ár: 1 585 Ft
Raktárkészlet:  0 db
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / SC 2m
Bruttó ár: 1 882 Ft
Raktárkészlet:  0 db
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 2m
Bruttó ár: 1 568 Ft
Raktárkészlet:  0 db
Optikai patch FC-LC 9/125 duplex 2m
Bruttó ár: 2 439 Ft
Raktárkészlet:  0 db
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 5m
Bruttó ár: 1 849 Ft
Raktárkészlet:  0 db
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 1m
Bruttó ár: 1 354 Ft
Raktárkészlet:  0 db
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / SC 3m
Bruttó ár: 2 080 Ft
Raktárkészlet:  0 db
Optikai patch ST-LC 62/125 duplex 2m
Bruttó ár: 2 439 Ft
Raktárkészlet:  0 db
Optikai patch SC-LC 9/125 duplex 1m
Bruttó ár: 2 232 Ft
Raktárkészlet:  0 db

Sorrend:

A patch kábel egy olyan 1 vagy 2 eret tartalmazó kábel, melynek mindkét végén

csatlakozó található. Ennek segítségével csatlakoztathatók a végberendezések a hálózathoz. A portok száma, az optikai szálak szám és a csatlakozó szerint kell a megfelelőt kiválasztani.