Elérhetőségünk

Házhozszállítás

Megrendelését Magyarország területén kedvezményes áron házhoz szállítjuk. > Részletek itt <

TOP termékek

Kiemelt Gyártóink

Fogyasztó Barát

Partnereink

Tájékoztatás! 2024.07.18 -2024.07.19 -ig ZÁRVA tartunk! A beérkezett rendeléseket ezen időszak alatt is feldolgozzuk!

KELine POM3D-STSC-010 Duplex ST-SC patch kábel, OM3 50/125 µm, 1 méter

KELine POM3D-STSC-010 Duplex ST-SC patch kábel, OM3 50/125 µm, 1 méter
KELine POM3D-STSC-010 Duplex ST-SC patch kábel, OM3 50/125 µm, 1 méter

KELine POM3D-STSC-010 Duplex ST-SC patch kábel, OM3 50/125 µm, 1 méter

Bővebben
Szállítási idő :
Rendelésre
Garancia :
12 hónap
Hosszúság :
1 méter
Gyártó :
KELine
További adatok
3 340 Ft
A vásárlás után járó pontok: 33 Ft
Részletek
  • LSOH halogénmentes köpeny

ST konnektor
Csiszolás PC
Visszaverődési csillapítás ≥ 20 dB
Beiktatási csillapítás ≤ 0,3 dB
Ferrul anyaga kerámia (cirkónium)
Ferrul átmérője 2,5 mm
Csatlakoztatási ciklusok min. 1000
SC konnektor
Csiszolás PC
Visszaverődési csillapítás ≥ 20 dB
Beiktatási csillapítás ≤ 0,3 dB
Ferrul anyaga kerámia (cirkónium)
Ferrul átmérője 2,5 mm
Csatlakoztatási ciklusok min. 1000

A termék adatokat harmadik fél bocsátja rendelkezésünkre tájékoztatási céllal. Az esetleg előforduló tartalmi hibákért nem tudunk felelősséget vállalni.

Adatok
Optikai szál
50/125 OM3 multi módus
Csatlakozó
SC-ST
szimplex-duplex-quad
duplex
Cikkszám
POM3D-STSC-010
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek